'Teaming in the 21st Century' Seminerine Davetlisiniz!
Southampton Invitation
 
 

BEB (British Education Bureau), İngiliz devlet üniversitelerinin Türkiye’deki resmi temsilciliğini yapan, 12 yıldır Türk öğrencilerinin partner üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almalarını sağlayan bir kurumdur. Görevlerimizden biri de, resmi temsilciliğini yaptığımız üniversitelerin Türkiye’de gerçekleştirmek istediği aktiviteleri organize etmektir.

 

Bu kapsamda, resmi temsilcisi olduğumuz University of Southampton’ın MBA Program Direktörü Dr. Edgar Meyer, Şubat ayının son haftasında Türkiye’ye gelecek. Dr. Edgar Meyer ziyareti sırasında, kurumsal firmaların değerli yönetici ve yönetici adaylarına “Teaming in the 21st Century” başlıklı ve ücretsiz bir sunum gerçekleştirecek. Sizi, bu sunumda aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Sunum, 27 Şubat Perşembe akşamı saat 19:00’da Taksim bölgesinde gerçekleştirilecek. Sunumun gerçekleşeceği mekan sizlere en kısa sürede bildirilecektir. Buluşmada katılımcılar, üniversitenin sunduğu MBA programının içeriği ve şartlarıyla ilgili bilgi alma şansına da sahip olacaklar.

 

Dr.Edgar Meyer’i kurumunuzda ağırlamayı ve çalışanlarınıza “Teaming in the 21st Century” konulu sunum yapmasını arzu ettiğiniz takdirde, böyle bir organizasyonu da ücretsiz gerçekleştirebileceğimizi belirtmek isteriz.

 

Birleşik Krallık’taki yüksek itibarlı araştırma üniversitelerinin oluşturduğu Russell Group’a üye University of Southampton, Birleşik Krallık’ta ilk 25’te, dünyada ise ilk 150’de yer alan güçlü bir üniversitedir.

 

Üniversiteyle ilgili ayrıntılı bilgileri, http://www.russellgroup.ac.uk/our-universities/ adresinden; Dr.Edgar Meyer ile ilgili detaylı bilgiyi ise

http://www.southampton.ac.uk/management/about/staff/em5.page sayfasından bulabilirsiniz.