Queen Mary University of London
Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirip avukat olduktan sonra, çalışma hayatıma başlamadan hukuk alanında akademik olarak kendimi geliştirmek istediğim için master yapmaya karar vermiştim. Benim için sadece İngiltere'de eğitim alma düşüncesi vardı, ancak hangi okulun iyi olduğuna ve hangisini seçeceğime bir türlü karar veremiyordum. Bu karar aşamasında British Education Bureau’ya çok şey borçluyum. Queen Mary Üniversitesi'nde istediğim alanda LLM'e başlamamı sağlamalarının yanında, stresli ve yoğun geçen başvuru döneminde nitelikli, samimi ve sıcakkanlı çalışanlarıyla desteklerini esirgemediler.

Queen Mary Üniversitesi'ni, Hukuk alanındaki başarısı, öğretim üyelerinin kalitesinin yanı sıra kampüs hayatının renkliliği ve İngiltere'nin kalbi Londra'da olmasından dolayı tercih ettim. Queen Mary'de dünyanın değişik yerlerinden tanıdığım insanlar ve edindiğim dostluklarla unutulmayacak anılar yaşıyor ve hayatımın en güzel zamanını geçiriyorum. İngiltere'de okumak isteyen her öğrenciye de bu tecrübeyi yaşamalarını öneririm.

Queen Mary Üniversitesi'ni bana tavsiye ettikleri için British Education Bureau'ya çok şey borçluyum. Burada yaşayacağım ve öğreneceğim her şeyin ilerde kariyerime ve yaşam tecrübelerime çok şey katacağını düşünüyorum. Bu nedenle BEB'e bana bu noktada gerçekten başarılı ve kaliteli bir okulu önermeleri ve burada eğitimime başlamamı sağlamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendini geliştirmek ve İngiltere'de master yapmak isteyen her öğrenciye BEB'e uğramalarını ve danışmanlarının tecrübelerinden ve tavsiyelerinden mutlaka yararlanmalarını tavsiye ediyorum.
 
Zeynep Ürkün
 LLM – International Corporate and Commercial Law – 2008
Queen Mary University of London