İngiltere'de Eğitim
İngiltere, seçkin eğitim kurumları ve kaliteli öğretim kadrosu ile eğitimin ilk adresidir. Eğitim kurumlarınca verilen diploma ve sertifikalar tüm dünyada tanınmaktadır. Bu diploma ve sertifikalar hem kaliteli eğitimin göstergesi hem de İngilizcenizin ileri seviyede olduğunun kanıtıdır.


İngiltere'deki üniversiteler, kaliteli eğitim sistemleriyle size birey olarak nasıl düşüneceğinizi, yaratıcılık yeteneğinizi nasıl kullanacağınızı ve kendinizi iş dünyasında nasıl etkin kılacağınızı öğretir.


İngiltere’de eğitim almanın en büyük avantajlarından biri, diğer ülkelerdeki eğitime nazaran çok daha kısa süreli olmasıdır. Üniversite eğitimi 3 yıl sürerken, yüksek lisans eğitimi 1 yılda tamamlanılmaktadır. Bu durum, iş dünyasına daha hızlı girmenizi ve profesyonel bağlamda rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.


Avrupa kıtasının incisi olan İngiltere, köklü tarihi ve zengin kültürü ile size farklı dünyada yaşama şansını verir. Yıllardır farklı ırktan, dinden ve kültürden gelen insanların buluşma noktası olan bu ülkede bulunarak kültür harmanı içinde kendinizi geliştirme imkânı elde edersiniz. Bu zenginliği sayesinde birçok sanat dalında başarılı olması da, hangi şehirde olursanız olun tarih, güzel sanatlar, tiyatro ve sinema kültürünüzü geliştirme imkânını bulmanız anlamına gelir.


İngilizceyi anavatanı olan İngiltere'de öğrenebilir, öğrenci olarak haftada 10 saat çalışarak dilinizi geliştirme imkânına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kendi cep harçlığınızı kazanır, giderlerinizin bir kısmını karşılama imkânı bulursunuz.   
Adınız Soyadınız :
*
Telefon No :
E-Posta :
*
Mesajınız :
*