BURSLAR!!

İngiltere'nin güney sahil şeridinin en eğlenceli ve hareketli şehirlerinden Brighton'da bulunan University of Brighton, yüksek lisans programlarına başvuran ve ortalaması iyi olan öğrencilere £4000 değerinde burs imkanı sağlıyor! Özellikle Architecture ve Medical Sciences alanlarında başarılı olan Brighton Üniversitesi sağladığı burs
imkanlarıyla öğrencileri destekliyor.

Bristol üniversitesi,ortalaması iyi olan 10 öğrenciye 8.500 GBP burs verecek.5 öğrenci lisans öğrencisi,diğer 5 öğrenci ise master yapmak isteyen öğrenciler arasından seçilecek.Detaylı bilgi için ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Aston üniversitesi,ortalaması iyi olan öğrencilere toplam ücret üzerinden %20, %25, %50 ve %75 oranında burs olanagı saglıyor.Detaylı bilgi için ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kingston üniversitesi, ortalaması iyi olan 250.000 öğrenciye 3300 GBP değerinde burs olanağı sağlıyor.Aşağıdaki linkten daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
http://www.kingston.ac.uk/international/fees-and-funding/scholarships/international-scholarships/postgraduate-scholarships/

Brunel University, ortalaması iyi olan öğrencilere 3000 GBP değerinde burs olanağısağlıyor.Aşağıdaki linkten daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
http://www.brunel.ac.uk/international/fees-and-funding/scholarships

University of East London, ortalaması iyi olan öğrencilere 5000 GBP’ye kadar burs imkanı sağlamaktadır.

Burs listelerimiz güncellendikçe sizlerle paylaşacağız.